Ahoj,přišla(přišel) jsi na náš blog.Který je o dvou normálních holkách,které jsou nejlepší kamarádky.Ale pokud nás chceš více poznat radši si nás přidej na icq=597395334.

Návštěvní kniha-Tam jestli chceš zanechej tvůj vzkaz pro náš blog nebo pro nás.Zanechej tam i klidně vzkaz jak máme vylepšit blog,nebo prostě něco co nám chceš říct.=)


Od 14.6.-18.6. jsme na škole v přírodě,takže všechny články jsou přednastavené =)

Diskuze..

Lady Gaga popová hvězda nebo hvězda bez budoucnosti??

14. června 2010 v 7:00 | Miss Kate♥Francis
Přednastaveno-škola v přírodě =)

Lady GaGa popová hvězda a nebo celebrita bez budoucnosti??
My osobně Lady GaGu máme rádi,ale známe i některé kteří ji nemají rádi kvůli jejímu zvhledu.Ano,Lady GaGa není nejhezčí celebrita jakou známe,ale za to může oslnit svým zpěvem nebo originalitou(móda).Písnička která ji nejvíce proslavila-Poker face,potom také známá Bad romance,nebo Telephone.V písničce  Telephone se nám nelíbí takové ty kousky co tam nazpívala Beyonce.Jednou když jsme si četly článek na internetu o Lady GaGe tak tam byla poslední věta taková jako v tom smyslu že Lady GaGa je jenom taková celebrita na kterou se později zapomene.S timhle rozhodně nesouhlasíme..
Otázky pro vás:
Tvůj názor na Lady GaGu??
Líbí se ti jak zpívá??
Mylíš že se nani jednonuše zapomene?

Co máš radši??Léto/zima

24. května 2010 v 19:35 | PiNk-PrInCeSs
Co máte radši léto nebo zimu??Hlasujte v anketě,a pište do komentářů =)

ANTI-BLOGY

17. května 2010 v 19:57 | PiNk-PrInCeSs
Tak podle nás jsou anti-blogy jako asi pro každého jedním slovem PŘÍŠERNÉ..Toho člověka o kterém ten anti-blog je,tak mu to přece musí být strašně moc líto..Jenom se ptáme vás anti-blogy proč to vlastně děláte??Proč hledáte na člověku sebemenší chybičku??Vy si asi vůbec neuvědomujete jak to tomu dotyčnému může ublížit?Snad vám někdo říkal že je dokonalý?Ne,neříkal,tak proč to děláte..Když se vám ten dotyčný nelíbí a ani jeho blog tak tam nechoďte ne??Ano,když řeknou upřímný názor tak svůj názor napište ale nikdo vám neříká pište sprostě.Nikdo není dokonalý,a ani to nikdo neříká.Protože nikdo nikdy nemůže být dokonalý vždycky ale může být malinký krůček od dokonalosti ale pořád není dokonalý.Problém je totiž v tom že vždycky se dá něco zlepšit ale opravdu vždy.A tak se vás ptáme proč si myslíte že má být někdo dokonalý??Vypadáto tak že od toho člověka to přímo očekáváte.Stejně tim ničim nesvedete a nikdo vás tím nebude mít rád.
A tady jsou otázky pro ♥vás♥:
Co říkáte na anti-blogy??
Udělal někdo proti vám anti-blog??
A vadí vám to??
Byly jste  někdo smutní kvůli anti-blogám??
Co byjste vzkázali zakladatelům anti-blogů?

Píšete si deník??

26. března 2010 v 21:49 | PiNk-PrInCeSs

                                             Kapitola:Deník


Píšete si deník??My ano:máme deník přátelství a svoje vlastní deníky..Každý zapsaný den je úžasný.Když vyndáme deníky a čteme si všechny ty příhody co se nám přihodilo,je, to opravdu dobré..A co Vy máte deník??Jestli ano jak dlouho ho píšete??Kačka asi tak dva roky a Fany asi tak tři roky..

Voodoo panenky

11. března 2010 v 16:09 | PiNk-PrInCeSs
Máte voodoo panenky??My jo..A myslíme že i fungují..I když se nám to ještě nestalo..A Vám??Kači má popelku a Fany zombie..=)

Popelka

Význam panenky:
Kdo by neznal příběh skromné a krásné popelky, jenž svoji dobrotou a za pomocí kouzelných oříšků, ve kterých se skrývaly skvostné šaty (myslivecké, plesové a svatební), okouzlila prince. Princ do doby, než ji poznal, myslel jen na zábavu a radovánky a láska mu byla cizí. S panenkou Popelkou Vás žádný vysněný princ nepřehlédne. Na večírcích, plesech budete středem pozornosti. Zcela jedinečný, originální a neotřelý dárek pro toho, kdo po něčem touží. Ruku na srdce: každý z Vás má přání, ať už jsou vyřčená, či tajná, ať už jsou hmatatelná či éterická. Udělejte radost Vašim blízkým, kamarádům, ale i sobě s Voodoo panenkami.
Vyberte tu pravou panenku, která Vám nebo Vašim blízkým přinese magickou energii, která se bude hodit k Vám nebo Vašim blízkým. Voodoo panenka Vám pomůže svoji kouzelnou mocí a tajné sny se díky ní splní. Nezapomeňte, že Voodoo panenky mohou svojí magickou silou na Vás působit tehdy, pokud Vy v nich věříte. Myslete pozitivně, věřte, že se Vaše sny opravdu splní.
Význam panenky:

Procházíte náročnými dny, učíte se na zkoušky, máte v práci více úkolů, než je možné zvládnout? Připadá Vám noc krátká a nejste plni odpočinuti? Na krátkou dobu tuto situaci můžete zvládat, trvá-li však toto období delší dobu, zákonitě se odrazí veškeré starosti a napětí na Vaši tváři. Panenka Zombie Vám pomůže, abyste se ráno po probuzení necítili a nevypadali jako bledá, hrůzostrašná a okolí děsící Zombie. Panenka Zombie Vás nechá večer v klidu odpočívat a nabrat potřebných sil.

Náš názor na růžovou!!!

25. února 2010 v 20:10 | PiNk-PrInCeSs
Náš názor na růžovou je:Růžová je mocinky hezká barvička...Patří do našich nejoblíbenější!!!Nějaký lidé si myslí že růžová je barva pro barbieny,a jako proč????Růžová je normální barva jako všechny jiné...Když člověk má rád růžovou barvu není hned barbie!!!!Prostě se mu může líbit a nic víc!!!Nesnaží se být barbie a tak...A že nám se líbí růžová tak to není kvůli tomu že se snažíme být barbie,ta barva se nám prostě sama o sobě líbí!!!Pro ty kteří si myslí že růžová barva je pro barbieny:Růžová barva je normální a ne jenoom pro barbie!!!!Přesto je to náš názor...Jaký je ten Váš???P.S.Sprosté komentáře mažeme!!!

Diskuze:Hello kitty

20. února 2010 v 17:24 | PiNk-PrInCeSs
Tak co říkate na Hello kitty??Podle nás je to fakt moc krásná čiči..=)
Někteří říkají že je Hello kitty pro malé děcka ale my si myslíme že to pravda fakt neni..
Pro ty kteří Hello kitty neznají je to fakt mooocinky kráásná postavička,a když jí neznáte tak poznáte protože tady jsou nějaké fotenky s HK!!..=)


Napište Váš názor..=)
 
 

Reklama
                                                        
     SB