Ahoj,přišla(přišel) jsi na náš blog.Který je o dvou normálních holkách,které jsou nejlepší kamarádky.Ale pokud nás chceš více poznat radši si nás přidej na icq=597395334.

Návštěvní kniha-Tam jestli chceš zanechej tvůj vzkaz pro náš blog nebo pro nás.Zanechej tam i klidně vzkaz jak máme vylepšit blog,nebo prostě něco co nám chceš říct.=)


Od 14.6.-18.6. jsme na škole v přírodě,takže všechny články jsou přednastavené =)

Duben 2010

Venku krásně

30. dubna 2010 v 15:10 | PiNk-PrInCeSs |  Deníček..

Ahojky venku je krásně takže nebudeme sedět u počítače..Je tady i Monýska!!No a užijte si mooooc hezky čarodějnice..=)


Venku je krásně

29. dubna 2010 v 15:23 | Kačí- - -Šindelka |  Deníček..
Ahojky,teď sedim u compa a čekám až ke mě konečně příde Fanča..=)
Ještě se de krátce vykoupat do bazénu.xD
No dneska ve škole nic moc,jako vždy samí písemky,hrozně ůkolů..No fůůůj!!Škola!!Ještě že je zítra pátek!!=)
Venku je krásně přímo dokonale takže nehodláme sedět u compa!..Znáte,ne??
Tak prozatim pp.=)
Tak a tady něco pro zasmátí xDDD

Ahojký..xD

28. dubna 2010 v 17:02 | PiNk-PrInCeSs |  Deníček..
Ahoj,no tak se nic nestalo..Prostě normální den..Hrozně moc ůkolů,učení jenom samí  povinosti,stres a to vše jenom kvůli škole..Nechápeme jak někdo může mít školu rád..Fůůůůj,blééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdyžtak poraďte co by vás tady bavilo,pls..
Ale prosím neraďte fotopříběh,plánujeme ale musí být čas a ten moc neni..=(
fdss

Ahojík,no tak už zase já xD

27. dubna 2010 v 8:49 | Kačí- - -Šindelka |  Deníček..
Ahoj,no tak už zase já= Kačí.A jak pak se máte??Takže Faňulka je zase ve škole..Jó včera na fotbale byli  holky druhý..
A Fanynka dala gola.Ta je šikovná co??A kluci byli třetí..
No a já přemýšlím o fotopříběhu..Tak prozatim pp zlata..
ufu

No..

26. dubna 2010 v 17:49 | PiNk-PrInCeSs |  Ostatní..
No tak na blogu to má už Pinky Claire tak my si to na blog dáme taky no..Přece je to jenom dobrej nápad tady to uvidí více lidí.=)
Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měla, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte. Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí. Hodně lidí si není jistých, co by v životě chtěli. Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál. Tady je přesná kope, takže: funguje to ! Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x). Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x). Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x). Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x. Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání. Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a. Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne. Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání. Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Ahojík,píše Kačí

26. dubna 2010 v 8:39 | ŠINDA- - -Kačí |  Deníček..
Ahojky,no tak opravdu jsem nešla do školy..No tak zkusim zapracovat na prvním dílu našeho pořadu..Faňulka je s holčinama ve škole a asi nejspíš už hrajou fotbal tak jim držim pěstičky aby ostatním nakopali zadky..xDD No tak prozatim páá
bv

Konečně viděli se =)

25. dubna 2010 v 19:27 | PiNk-PrInCeSs |  Deníček..
hhgghnb
Ahojíky,no tak od včerejška jsme se neviděli ale před chvilkou jsme byli u sebe.=)
Fany dneska byla na lanovým centrum a Kačí měla ject s ní ale protože má kašel tak byla doma..A možná zejtra nepude do školy,no a  to je pro vás světlá stránka protože Kačí může zkusit dát na blog první díl PiNk-PrInCeSs aneb na téma..A co Vy??Jakpak Vám de život??A co máte v plánu dělat??A těšíte se do školy?? No pstě mnoho otázek ale tak Vás aspoň líp poznáme.xD Tak prozatim pp

Teres Holíková hledá..

25. dubna 2010 v 10:08 | PiNk-PrInCeSs |  Ostatní..
.. kluka,který byl dnes kolem 16:00 v KFC ve Zlíně v Golden Apple


Byli to 4 kluci,kteří byli v KFC ve Zlíně v Golden Apple dnes kolem 4 hodiny odpoledne a sedli si vedle mě a kámošky k druhemu stolu.Nakonec mi podal svuj mobil a řekl:Dáš mi prosím tvé icq ? Já mu ho dala,ale nevím,jestli jsem ho uložila !! Potom už jsme musely odejít.Vůbec nic o něm nevím.Jen to,že bydlí v Uherském Hradišti. Jeden z jeho kámošů .. bylo mu přibližně 15 .. měl delši tmave hnede kudrnate vlasy.

Prosím !! Kdo bydlí v UH aby mi pomohl . Poptal se všech v okoli kámošu i kámošek . Prosím !! Je to strašně nutné

Pokud nebydlíš v UH je jiná možnost.Třeba si dát tento článek na tvuj blog,Skopírovat.Možná s eněkdo najde,kdo tam bydlí a pomůže mi.
vcvKING KONG

24. dubna 2010 v 21:03 | PiNk-PrInCeSs |  Deníček..
rhfgfg


Ahojky,tak od osmi(Asi už nejspíš víte)začíná náš oblíbený film KING KONG..Teď se na něj díváme..A co Vy,líbí se ten film Vám??A viděly jste ho už někdy??No a ještě něco o dnešku,dneska jsme se ani moc neviděli talže nemáme o čem psát a co Vy?
P.S.PiNk-PrInCeSs aneb na téma možná dneska se tady objeví ale jenom možná.


Konečně natočeno.

23. dubna 2010 v 21:54 | PiNk-PrInCeSs |  Ostatní..
Ahoj,tak konečně jsme natočili první díl PiNk-PrInCeSs aneb na téma..Ale dneska jsme už unavený tak se budeme moc snažit aby se to tady objevilo co nejdříve..Je to první díl a neměli jsme na to moc času,takže postupem se to bude zlepšovat..=) Tak papa
peace
                                                        
     SB